• iLEDky.sk nákup
    0
    produktov v košíku
iledky.sk eco

Garancia najnižšej ceny.

U nás máte istotu, že dostanete najlepšiu možnú cenu. V iternetovom obchode iLedky.sk vám ponúkame transparentné a férové ceny. Cena, ktorú nájdete u nás, je konečná, vrátane DPH, recyklačných poplatkov, a je za produkt určený na slovenský trh so všetkými zárukami a servisom. Vďaka našej sile vieme získať lepšie ceny a hneď ako dosiahneme nižšiu cenu u našich dodávateľov, znížime ju aj pre vás. Ak sa však stane, že naša konkurencia ponúkne cenu, na ktorú sme nestihli zareagovať, tak ju dorovnáme. Prosíme, povedzte nám o nej, a my vám predáme produkt za lepšiu cenu.

Spôsob uplatnenia v e-shope www.iLedky.sk

Garancia platí pre celý sortiment tovarov. Pošlite nám e-mailom na adresu info@iledky.sk  (alebo kontaktným formuláromkonkurenčnú ponuku, v ktorá vám bola ponúknutá na okamžitý predaj. Za rovnaký tovar sa považuje tovar rovnakého označenia, parametrov a kvality, s rovnakými podmienkami predaja, ako ponúka e-shop www.iLedky.sk .

Výnimky

Garancia sa nevzťahuje na ceny tovarov, ktoré sú podmienené využitím finančného produktu, napríklad nákupu na splátky či nákupom viacerých tovarov v akciovom balíku, akciový tovar.
Garancia neplatí na tovary, ktoré sú predávané za špecifických podmienok, ako napríklad viazanosť na využitie rôznych služieb.


Garancia sa nevzťahuje na ceny služieb, chybne uvedené ceny a tovary, ktorých predaj je limitovaný množstvom. V sporných prípadoch si prevádzkovateľ web stránky www.iLedky.sk  vyhradzuje 1 pracovný deň na preverenie predložených informácií.